img
img
BEYLİKBAHÇE DÜĞÜN DAVET
Beylikbahçe olarak düğün,davet, etkinlik alanında ve ülke düzeyinde yetkin ve kendine güvenen çalışanlarla birlikte olmak, çok boyutlu düşünen ve aldığı kararlar ile toplumun duygu ve düşüncelerini mükemmel bir şekilde temsil etmek, toplumsal sorumluluk bilincine sahip bireyler ile çalışmak; Organizasyon alanında teknolojik gelişmelere açık bulunduğu iş alanında uluslararası yetkin bir firma olmayı misyon edindik…
Beylikbahçe, katılımcı ve farklılıklara saygılı, profesyonel bir kurum kültürü içinde, tüm müşterilerinin gereksinimlerine duyarlı, yenilikçi, disiplinlerarası çalışanları ve eğitim altyapısı ile, organizasyon alanında öncülüğe yol açan, araştırma ve uygulama alanındaki başarısı ile uluslararası bir referans noktası olmayı vizyon edinmiştir.
Evlilik töreninizden bir gece önce geleneksel kına gecesini, dilediğiniz gibi ister kapalı mekanda isterseniz gece açık havada size özel konseptte organize ediyor. Rüya gibi bir nikah töreni ertesi gün sizi bekliyor. Sadece hafta içi günlerde organize edilen nikah törenleri, saat 11:00'dan 23:00'e kadar iki saat aralıklarla organize ediliyor.
FOTO GALLERİ
img img img
img img img
img img img
img img img
img img img
VİDEO
img
SANAL GEZİNTİ
img
BİZE ULAŞIM
img
BEYLİKBAHÇE DÜĞÜN DAVET
Gürpınar Mah. Dalyan Cad. No:2 (Gürpınar Stadı Karşısı) Beylikdüzü İstanbul
+90 (212) 880 61 61
+90 (532) 134 50 00
www.beylikbahce.com